Місто контрастіВ

Объявление

__

Увага!Потрібні модератори!


Наші друзі:
Назад у майбутнє
..місто диваків

Події:

___Форум тільки-тільки відкрився!=)Реєструйтесь=)))____
___ ___





Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Місто контрастіВ » Хороше й вічне » Акції


Акції

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

№1 Цей божевільний світ
  До вашої уваги - декілька частково продуманих персонажів.
Від вас вимагається - краще прописати біографію,характер й інші дрібниці=)

Бонуси:
-аватар й підпис(або кілька аватарів);
-участь в квестах;

Умови:
-обрати одного з запропонованих персонажів;
-заповнити анкету й залишити тут з приміткою "Цей божевільний світ";
-після підтвердження про прийняття персонажу - обов'язковий ігровий пост на задану тему.

Ім'я: Денис Веривіст
Вік: 17-18 років
Зовнішність:Бен Барнс
Інфа: Найліпший друг Христини(хоча ставиться до неї,як до молодшої сестри).Студент 1 курсу факультету філософії ВНУ. В деяких питаннях є дуже старомодним (наприклад, в ставленні до дівчат й в одязіхоча й не завжди), хоча в багато чому випереджає своїх однолітків. Має "гострий" язик,через що йому часто перепадає на горіхи. Цікавиться містичним. Терпіти не може коли хтось палить.
Здібність: здатність керувати енергією вітру.(лідер)

Ім'я: Зорян Веривіст
Вік: 16-17 років
Зовнішність: Вільям Беккер
Інфа: молодший брат Дениса, школяр, 11 клас. Серцеїд, "рідкісна наволоч"(слова Христі), "велика дитина". Ця людина слухає тільки Дениса, хоча вони в багато чому не схожі.Палить.
Здібність: телепатія.

Ім'я: Христина Шеть - притримано
Вік: 17 років
Зовнішність: Ніна Доброев
Інфа: Студентка 1 курсу інституту філології і журналістики. Найкраща подруга Дениса. Молодша за нього на 3 місяця(нар. в кінці липня). Мрійлива й в цілому цікава та неординарна особа. Є лінивою й не зібраною,з чим активно бореться. Захоплюється містикою.За зовніщній вигляд відносять до неформалів.Не по роках доросла.
Здібність: надзвичайне "6 відчуття" (лідер)

Ім'я: Оксана _
Вік: 18 років.
Зовнішність:Ребекка Холл
Інфа: Студентка 2 курсу історичного факультету.Підпрацьовує в замку Любарта.
Здібність: може "розмовляти" з предметами.

Ім'я: Катя Генка
Вік: 20-23 роки.
Зовнішність:Кейт Бекінсейл
Інфа: Історик й реставратор. Дівчина все своє свідоме життя посвятила вивченню історії. Навчається на 4 курсі історичного факультету. Полюбляє експериментувати зі своєю зовнішністю.
Здібність: при бажанні взнає про певний період часу.

Ім'я: Сергій ---
Вік: 18-19 років
Зовнішність:Гаспар Ульє
Інфа: Юнак,який своїм зовнішнім виглядом полюбляє вводити в оману - може видаватись,то старшим,то молодшим...Найкращий друг Дениса й об'єкт закоханості Христі. Вчиться на першому курсі, разом з Денисом. Полюбляє пригоди й чудово знає, що Христя й Ден - чудові "магніти" для різних неприємностей й пригод.
Здібність: створення ілюзій

0

2

№2 Чорне...Біле...Хочу червоного...

До вашої уваги - декілька частково продуманих персонажів. Але на цей раз --- вампірів.

Адмін написал(а):

Я розумію, що всім(або більшості) прийшлась до смаку Сутінкова сага. Але вампіри на нашій рольовій будуть... "канонічними". Тобто -- боятимуться сонця, срібла і таке інше.

Від вас вимагається - краще прописати біографію,характер й інші дрібниці=)

Бонуси:
-Аватар й підпис(або кілька аватарів);
-Участь в квестах;
-Грацям, що взяли персонажа з цієї акції, надана можливість не описувати детально зовнішнсть.

Умови:
-обрати одного з запропонованих персонажів;
-заповнити анкету й залишити тут з приміткою "Чорне...Біле...Хочу червоного...";
-після підтвердження про прийняття персонажу - обов'язковий ігровий пост на задану тему.

*в розробці*

0


Вы здесь » Місто контрастіВ » Хороше й вічне » Акції


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно